Starszy Programista Frontend

W związku z rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą projektów poszukujemy zdolnych programistów frontend. Jeżeli lubisz programować, mierzyć się z nowymi wyzwaniami, masz dużo samodyscypliny i chcesz pracować z domu to prawdopodobnie będziesz pasował do zespołu.

Wymagania:

  • Angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Gotowość do częściowej pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych (sporadycznie)
  • Wiedza z zakresu dobrych praktyk programowania
  • Samodyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • Co najmniej 8 lat doświadczenia komercyjnego w pracy z: JavaScript, HTML, CSS
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w pracy: TypeScript, Angular/React, SCSS/LESS, Git/GitFlow
  • Doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem koncepcji responsive web design
  • Doświadczenie w animacjach (HTML, SVG)
  • Umiejętność przeniesienia projektu stworzonego przez zespół Product Design do realnej aplikacji
  • Doświadczenie w pracy z Web API i JSON

Mile widziana znajomość:

  • Chmury Microsoft Azure
  • Dodatkowych technologii z obszaru JavaScript takich jak React Navite, Node.js
  • Ogólnie pojętego programowania obiektowego
  • Wzorców projektowych
  • Figma i/lub Invision

Obowiązki:

  • Aktywny udział w procesie projektowania i rozwoju oprogramowania
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, testerami jak i z zespołem Product Design
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji typu SPA tworzonych w ramach większych projektów
  • Dbanie o jakość kodu poprzez code review jak i tworzenie testów jednostkowych

Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B: 14000 – 17000 PLN netto + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Nowoczesny stack technologiczny
  • Dużą dawkę wyzwań i nowych technologii